اطلاع رسانی


پکیج درآمد دلاری از معماری

چطور در معماری به صورت دلاری به درآمد برسیم ؟

مدرس : مجتبی امیرخانی


چطور بتوانیم دستمزد معماری را به دلار مطرح کنیم تا بتوانیم به صورت ریالی خرج کنیم و لذت ببریم
 

سوالاتی که در ذهن بسیاری از مهندسین و حتی دانشجویان فارغ‌التحصیل دنیای مهندسی و درآمدزایی دلاری از معماری پیش‌آمده است. 

 و هرکسی باراهنمایی‌های متفاوت از درآمد زایی باعث سردرگمی شما شده به شکلی حتی نمی‌توانید یک پروژه ساده بگیرید و درآمدزایی را 
 

 

بیزینس های معماری را چطور انجام دهیم 

چگونه در معماری مارکتینگ صحیح داشته باشیم ؟

چطور از معماری به دلار کسب درآمد کنیم ؟

 معماران تازه‌کار چگونه کسب درآمد میکنند.

چطور میتوان حقوق بالا از شغل معماری کسب کرد

و حتی  میتوان به صورت دلاری از معماری کسب درآمد کرد و ریالی خرج کرد 

 

پکیج درآمد دلاری از محصولات تری دی خانی تنها پکیج درباره تکنیک‌های حرفه‌ای در بازار ایران میباشد.

  با توجه به فضای غیرقابل دسترسی به کشور های دیگر و کارفرما های خارجی و وب سایت های فیلتر شده و یا اکانت های پولی و واریز مبلغ های دلاری به حساب شما ،چطور میتوانیم به صورت بین المللی پروژه معماری انجام دهیم و وایریز دلاری داشته باشیم .

 نحوه کار اعلام هزینه‌های پروژه معماری به شکل دلاری چگونه است . چطور وقتی شخصی  به‌عنوان مشتری یا کارفرما وارد دفتر کار ما شد با آن صحبت کنیم چطور باید قراردادهای معماری و یا مبلغ پروژه‌ها را اعلام کنیم.و وارد بازار کار معماری شویم


از کجا شروع کنم ، وقتی تازه فارغ‌التحصیل شده‌ام و نمی‌دانم چطور باید پروژه بگیرم و چطور آن را شروع کنم ؟ حالا بخواهم درآمد دلاری داشته باشم

 

چطور در یک دفتر طراحی مشغول شوم و با همکاران مهندس در این حوزه صحبت کنم و حتی خودم اقدام به راه‌اندازی دفتر طراحی کنم.

بازار کار معماری برای خانم ها در ایران چگونه است.

آیا در ایران بمانیم یا برای کسب کار و درآمد زایی معماری به کشور های کانادا و ترکیه و ایتالیا آلمان و کره جنوبی برای معماری و کار   مهاجرت کنیم

برای اینکه یک دفتر طراحی و معماری برای خودم داشته باشم و تعدادی نیرو بگیرم، به چه چیزهایی نیاز دارم و چه نرم‌افزارهایی را باید بدانم ؟

باید از کجا شروع کنم و چقدر هزینه کنم و اگر مشتری وارد دفتر کارم شد چطور پروژه را با او شروع کنم و مشتری هزینه‌ها را پرداخت کند.

 

تمام نکات مهم برای درآمد زایی و شروع پروژه آموزش داده شده است و سپس تمام موارد برای شروع درآمد به دلار 

در واقع در این پکیج ابتدا شما را با درآمد زایی آشنا میکنیم حتی به صورت ریالی. و بعد از آن تمام این موارد را به دلاری انجام میدیم و با استفاده از سایت هایی که در ازای کار شما به دلار پرداخت میکنند و همینطور کانکت شدن با کارفرماهایی که پروژه های خودشان را به شما میدهند و پذداخت دلاری دارند. در این حالت شما درآمد بالایی دارید. 

چطور باید به‌عنوان یک طراح یا معمار مبلغ  پروژه را اعلام  کنم و بتوانم آن را دریافت کنم ؟

و به‌راحتی بتوانم از کارفرما هزینه‌ها را دریافت کنم، برای شروع کار با هزینه‌های پایین کارکنم یا قراردادهایی با مبلغ بالا ببندم ،تا بتوانم بهترین و بیش‌ترین درآمدزایی را از طراحی و معماری داشته باشم.

ایده‌های معماری من چطور می‌تواند تبدیل به پول شود ؟

هزینه‌های تریدی و انیمیشن کردن پروژه‌های معماری را چطور بیان کنم ؟

و با چه کیفیتی کار  را به مشتری تحویل دهم.

هزینه‌ها و اجاره‌های یک دفتر طراحی را چطور تأمین کنم و چندین نیرو استخدام کنم 
 

سؤالاتی که بسیاری از معمارها در هنگام شروع کار می‌پرسند و پاسخ‌هایی که بسیار حیاتی و کلیدی خواهند بود تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 

 اگر شما بعد از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه نیاز داشته باشید تا تمام قوانین دفترهای مهندسی و طراحی را یاد بگیرید

اگر مشتری وارد دفتر کارمان شد ، موضوع بحث را چطور شروع کنیم ؟

خواسته‌های او چیست ،چطور باید سؤال بپرسید ،آیا دکوراسیون داخلی می‌خواهد، طراحی پلان ویلایی و یا آپارتمانی یا طراحی نما و محوطه‌سازی.هر پروژه ای دستور نقشه از نظام‌مهندسی و شهرداری دارد ، که برای هرکدام تعریف‌هایی انجام‌شده که شما باید بدانید در ابتدای کار با کارفرما چطور صحبت کنید.

شرایط زمین ، ایده‌های ذهنی شما به‌عنوان طراح به همراه نقشه‌برداری از محل برداشت پروژه و صحبت‌های اصولی و مهندسی ، از این‌که مشتری را دلگرم به انجام پروژه خواهید کرد ، و بدون هیچ‌گونه مشکلی این پروژه به بهترین روش پیش خواهد رفت.

 

درباره مهرهای نظام‌مهندسی در هر مرحله و هزینه‌های مهرها و تعرفه‌ای نظام چطور باید مشتری را راضی کنیم ،

شما به‌عنوان طراح در شروع کار می‌توانید الماس باارزش یک مشتری باشید ،
 

این پکیج آموزشی به شما کمک خواهد کرد که در کم‌ترین زمان بدون آن‌که سال‌ها در یک دفتر طراحی وقت خودتان را از دست بدهید ، بهترین تجربیات از دنیای مهندسی و طراحی و درآمدزایی را در اختیارشان قرار دهید.در کوتاه‌ترین زمان مانند معمارهای حرفه‌ای بتوانید هزینه‌ها را بدون نگرانی و مشکل دریافت کنید.
 

 موضوع قیمت پروژه یکی از سخت‌ترین چالش‌ها و حرفه‌ای‌ترین موضوعاتی است که باید به بهترین شکل ممکن به مشتری انتقال داده شود، درصورتی‌که توانایی انجام آن را نداشته باشید و یا نتوانید بابیان کلمات مناسب قدرت و توانایی‌های خودتان رابه کارفرما نمایش دهید ،به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانید به یک درآمدزایی حتی دلاری برسید. در واقع درآمد زایی دلاری در معماری یکی از روش های پول گرفتن از مشتری خواهد بود اما با توجه به شرایط اقتصادی در کشور. حتی مبلغ پایین هم میواند برای شما به صرفه باشد. 

به عنوان مثال گفتن مبلغ 200 میلیون تومان برای پروژه میتواند بسیار سخت باشد و همینطور پرداخت آن توسط کارفرما. اما گفتن مبلغ 2000 دلار برای یک کارفرما خارجی با درآمد بالامبلغ زیادی نیست و با توجه به سطح نرمال درآمد روزانه مردم در اروپا و امریکا اگر حقوق ماهیانه آنها را 5000 دلار در نظر بگیریم.در واقع یه شخص معمولی ، نه سازنده.میتواند با نصف حقوق ماهیانه این هزینه را پرداخت کند در حالی که نف حقوق ماهیانه یه شخص کارمند درایران شاید به 4 میلیون تومان هم نرسد. 
 

 در معماری و عمران و حتی رشته‌ای مهندسی میتوانید درآمد زایی دلاری داشته باشید.

 یادگیری این فنون نیاز به‌وقت و زمان و سال‌ها کارآموزی در دفترهای معماری را خواهد داشت و این در حالی است که بسیاری از دفترهای طراحی قراردادهای خودشان را در یک اتاق و جلسه جداگانه بدون حضور شما برگزار خواهند کردو بازهم شاید شما نتوانید تجربیات کامل‌تری را کسب کنید .

این در حالی است که در ویدیوهای فوق‌العاده‌ای که در این پکیج قرار داده‌ایم ، و شما فقط طبق  ویدیوهای آموزشی باید عمل کنید ،


 

مشتری‌هایی که حاضر هستند برای پروژه هزینه کنند را پیدا کرده و هدف گذاری و قیمت حرفه ای را اعلام کنید، و با روش هایی که آموخته اید کارفرما به راحتی مبلغ را پرداخت خواهد کرد .

  شما می‌توانید برای همیشه مشتری‌های ارزان را فراموش کنید ، بعد از آموزش‌ها مانند یک معمار باتجربه ، با کارفرما وارد مذاکره خواهید شد ،حتی اگر قراردادی هم در کار نباشد بابیان کلمات و نحوه صحبت از پروژه به‌راحتی می‌توانید قدرت و توانایی خودتان را از پروژه و قیمتی که اعلام می‌کنید. این قرار داد شما هم میتواند دلاری باشد. اما چطور ؟ در این پکیح کامل توضیح داده شده است که در بازار ایران چطور می توانیم درآمد دلاری داشته باشیم و حتی هنر خودمان را به سایت های خارجی و کارفرما های خارجی معرفی کنید، هزینه‌های قابل قبولی را از او دریافت کنید و به‌راحتی از مهندسی و دنیای طراحی لذت ببرید.

این شما هستید که یاد می‌گیرید چطور در حرفه خودتان درآمد خوب و قابل‌قبول داشته باشید تا بتوانید نیازها و آرزوهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید.

پکیج آموزشی درآمد دلاری در معماری- خرید محصول.

مدرس : مجتبی امیرخانی 

   برای سفارش این محصول از منو بالا در سایت وارد بخش محصولات شده و سفارش خودتان را ثبت کنید 


تلفن تماس واتس آپ اینستاگرام تری دی خانی