از هنرستان وارد معماری شویم یا ریاضی

از هنرستان وارد معماری شویم یا ریاضی
چکیده این محصول : انتشار : ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ 2887 بازدید

مشاوره کامل و تصمیم انتخاب معماری از هنرستان یا ریاضی

بین رشته معماری و رشته ریاضی و تجری کدام را انتخاب کنم 

از رشته ریاضی وارد معماری شود یا از هنرستان . کدام بهتر است ؟

معماری درآمد بیشتر دارد یا پزشکی .

شاید امروزه حجم زیادی از سوالات افراد را این موضوع تشکیل میدهد 

اگر این مقاله را انتخاب کرده اید حتماً یکی از دغدغه های شما انتخاب رشته معماری یا ریاضی است. بر سر یک دوراهی گیر کرده اید. که آیا رشته معماری هنرستان برم یا رشته ریاضی و یا رشته معماری بهتر است یا تجربی و از طرف دیگر هر لحظه سؤال می‌پرسید که رشته معماری را از ابتدا شروع کنم و یا موقع انتخاب رشته ریاضی را انتخاب کنم و بعد بعد از آن برای دانشگاه وارد رشته معماری شوم. از کدام روش میتوانم موفق تر باشم و درآمد بهتری داشته باشم 

برای انتخاب بین رشته معماری از هنرستان یا رشته ریاضی باید این مقاله را مطالعه کنید. 

 

لینک مشاوره اعضا ویژه وب سایت 

برای بسیاری از شما عزیزان بین انتخاب دل خودتان یعنی معماری و انتخاب خانواده‌ شما ،رشته ریاضی و تجربی و در نهایت ورود به دنیای پزشکی بسیار سخت خواهد بود ، نمی‌توانید یک تصمیم منطقی بگیرید. که این موضوع می‌تواند چند دلیل مهم داشته باشد.

چرا خانواده شما رشته ریاضی  را پیشنهاد می‌کند اما شما به معماری از هنرستان علاقه‌مند هستیدو یا بلعکس

در پاسخ  ، سال‌ ها است که به  هنرجویان و اعضا ویژه در هنگام انتخاب رشته مشاوره می‌دهیم به نتایج جالبی رسیده ایم. این که خانواده ها رشته های ریاضی را آینده دار می‌دانند و هنوز رشته های معماری و کاردانش یا هنرستان را با یک تفکر قدیمی نگاه می‌کنند. چون بر این باور هستند که رشته تجربی می‌تواند به رشته‌ های پزشکی و درآمد بهتر ختم شود تا رشته معماری .

و چقدر این صحبت ها میتواند درست یا غلط باشد ؟ بهتر است برای تصمیم سر نوشت خودتان یا فرزندتان حتما از مشاوره ما کمک بگیرید تا یک آینده صحیح را انتخاب کنید و به آرامش برسید . 

آیا در کاردانش و هنرستان میتوانم شاخه معماری را تا انتها ادامه دهم یا باید از ریاضی وارد حرفه معماری شوم تا بتوانم فارغ التحصیل شوم 

 

مشاوره و دریافت فایل برای ورود به رشته معماری از هنرستان یا رشته ریاضی . کلیک کنید 

 کدام یک از این دو روش میتواند در آینده و درآمد زایی و یا مهاجرت به من کمک کند .

 اگر تا این بخش از مقاله انتخاب معماری از هنرستان یا کاردانش یا رشته ریاضی را مطالعه کرده‌ اید متوجه شده اید تا چه اندازه ذهن شما را خوانده ایم و چقدر این مقاله به سوال های شما نزدیک است.  این ها تجربه سال ها مشاوره تری دی خانی به افراد بوده است . 

 اما چرا از بحث انتخاب رشته معماری یا رشته ریاضی بیشتر صحبت میکنیم


بدون شک هنوز داستان معماری در بازار امروز را نمی‌دانید. و یا معماری را با طرح های ساده دانشجوهای فامیل یا نقشه کشی اشتباه گرفته اید، همین ابتدا باید عرض کنم، دوست عزیز معماری با نقشه کشی و ترسیم تفاوت دارد. اگر در فامیل دوست و آشنایان شما افرادی با عنوان مهندس معمار هنوز بیکار و بدون درآمد هستند ،عرض کنم که آن ها هنوز هیچ تخصصی در حوزه معماری ندارند، یا اگر به جای معماری رشته های دیگر مهندسی یا تجربی را هم انتخاب می‌کردند همچنان بدون شغل درآمد بودند و دلیل آن هم نداشتن پشتکار و تلاش و اطلاعات آکادمیک در حوزه معماری است. 

پس داشتن تلاش و علاقه در کنار هم می‌تواند صد در صد شما را در حوزه معماری قدرتمند کند. اما چطور باید تصمیم نهایی را بگیرید ؟

 

اگر شما بدون علاقه به رشته پزشکی و صرفاً جهت درآمد بهتر وارد شوید بدون شک شما پزشک موفقی نخواهید بود. حتی با درآمد بهتر حالتان خوب نیست. شما آرزوهای خودتان را دنبال نکرده اید. و حتی برای ساخت یک خانه باز هم باید سراغ همان معمار و دفتر معماری بروید که یک روز آرزوی شما بوده است. و اگر رشته معماری را هم بدون درک و علاقه انتخاب کنید باز هم موفق نخواهید بود . 

 

پس حتما برای انتخاب درست از مشاوره ما کمک بگیرید . 

از ابتدا وارد معماری شویم یا رشته ریاضی را بخوانیم ؟

آیا برای انتخاب رشته در دانشگاه وارد معماری شویم؟

نمیدانم هنرستان رشته معماری را بخوانم یا از شته ریاضی وارد شوم . در کدام یک از این دو میتوانم موفق تر باشم . 

پاسخ این سوال کامل به شرایط استعداد و توانایی شما در کار هنری و نمرات شما بستگی دارد . و ما برای این سوال شما پاسخ های زیادی خواهیم داشت .

 در خصوص  رشته معماری باید عرض کنم که معماری در اصل یک رشته هنری محسوب می‌شود و در نگاه اول مهندس معمار یک هنرمند است که می‌تواند با فرم دهی اشکال خلاقیت و هنر معماری را به تصویر بکشد و فضای زندگی بهتر با سبک های معماری را برای شما آماده کند. به همین علت هر چه قدر دقیق تر این هنر را انتخاب کنید آینده بهتری در انتظار شما و خوانواده تان خواهد بود . . 

اما در رشته ریاضی و پر از دروس حسابان، جبر و هندسه است و رشته معاری هم یک نگاه هنری را میطلبد . اما یادگیری کدام یک از اینها میتواند شما را به رشد بیشتر برساند تا موفق تر از بقیه هم کلاسی های خودتان عمل کنید . 

 

برای عضویت ویژه و دریافت مقاله و پاسخ نهایی این سوال کلیک کنید  

حجم: مگابایت

زمان: 10 دقیقه دقیقه

لینک های دانلود
تلفن تماس واتس آپ اینستاگرام تری دی خانی