آموزش مدل سازی یک جام کلاسیک در تری دی مکس

آموزش مدل سازی یک جام کلاسیک در تری دی مکس
چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ 810 بازدید

در این مجموعه آموزش با استفاده از دستورات لاین و پولیگان یک جام کامل را طراحی خواهید کرد و سپس با موتور ویری متریال و نور پرداری و انیمیشن را انجام خواهید داد

آموزش طراحی و مدل سازی جام کلاسیک با تری دی مکس 
در این آموزش ابتدا با استفاده از یک تصویر رفرنس و حجم اصلی تعدادی تکسچر در سایت های خارجی وارد مرحله مدل سازی خواهیم شد . 


مچ کردن دوربین  و زاویه کار که در قدم بعدی را داریم . تصویر را در محیط مکس فراخوانی کرده و با استفاده از دستورات لاین و پولیگان ها بدنه جام را طراحی خواهیم کرد . 
برای ایجاد بخش پایین جام و پایه های آن با استفاده از حجم هایی مانند باکس و خالی کردن آنها و سپس ایجاد کپی در یک مسیر تعریف شد آن را ایجاد میکنیم . 
دستگیره های این جام هم با استفاده از لاین ها و پولیگان ها ترسیم شده و با نرم کردن سطوح ،به زیبایی حجم سه بعدی از دل این عکس بیرون آورده خواهدشد 
سپس وارد بخش متریال شده و تکسچر ها را در فتوشاپ آماده میکنیم  و به دقت در تری دی مکس بر روی جام قرار خواهیم داد 

در مرحله بعد به بخش ساخت متریال فلزات خواهیم رفت و  ایجاد متریال طلا و همچنین بخش دستگیره و سایر قسمت های جام را نیز آماده خواهیم کرد . 


 مرحله رندر و نور 

در این بخش جام را در یک فضای استودیو قرار داده و با استفاده از نور های ایجاد شده مانند تصویر اصلی آن را نور پردازی میکنیم  و یک رندر خروجی از کار میگیریم . 
که البته برای رندر نهایی و نحوه حرکت جام و ایجاد انیمیشن  مانند تصویر و خروجی انیمشن توضیح کامل داده شده است . 

و در پایان این آموزش شما با بسیاری از دستورات مهم و کاربردی تری دی مکس از روی یک پروژه کوچک آشنا شده که  همین دستورات و تمرین را در پروژه های بزرگ معماری می توانید استفاده کنید . و رمز حرفه ای شدن همین خواهد بود که از طرح های کوچک بیشترین خروجی را برای خود بگیریم . 

دانلود این مجموعه برای اعضا وی آی پی فعال بوده و به راحتی می تواند آموزش ها را هر چند بار که بخواهند دانلود کنند . 

VIP

حجم: مگابایت

زمان: 60 دقیقه

لینک های دانلود
تلفن تماس واتس آپ اینستاگرام تری دی خانی