آبجکت سنتی تری دی مکس

آبجکت سنتی تری دی مکس
چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ 1285 بازدید

سفارش ساخت مدل سه بعدی

ساخت آبجکت های سه بعدی سنتی
 جهت تسهیل نمودن فرآیند طراحی و همچنین تعدد مدل های سه بعدی سنتی و مدل های معماری  ایرانی .امکان قرار دادن تمام مدل های سنتی سه بعدی فراهم نمیباشد . 
و از طرفی تمام سایت های مدل سازی از نمونه های خارجی برای دانلود در سایت ها استفاده میکنند . که نمونه های مشابه آن را در سایت تری دی خانی مشاهده می کنید . برای مدل هایی با طرح های خاص از بناهای سنتی و ایرانی باید درخواست شما عزیزان از فرم وحجم و همینطور متریال فراهم گردد   .
سفارش ساخت مدل سازی آبجکت های سنتی در معماری ایرانی  
از این جهت تمام دانشجویان و طراحان عزیز در صورت نیاز به مدل و آبجکت های سه بعدی با فرمت نرم افزار های مختلف می توانند بدون ارائه دیتل و همچنین فایل اتوکد و تنها فقط با نمایش و ارسال یک تصویر ابتدا از برآورد هزینه و زمان ساخت مدل سه بعدی  استعلام گرفته و بعد از سفارش مدل سه بعدی به همراه  رندر از نماهای مختلف را توسط تیم طراحی تری دی خانی تحویل گرفته و در پروژه های خود به همراه دیتیل های اجرایی استفاده کنند  . 
مزایای سفارش آبجکت ها . صرفه جویی در وقت و زمان جهت پیدا کردن آبجکت مورد نظر که برخی از آنها غیر ممکن خواهد بود . و همچنین تسریع در عملیات مدل سازی و کم کردن زمان تحویل پروژه و همینطور تحویل مدل سه بعدی با دقت بالا و جزییات مدل سازی  . 
جهت سفارش مدل سازی آبجکت های سه بعدی 

             به آی دی پشتیبان تری دی خانی پیام دهید .
@poshtibanfani_khani 

لینک های دانلود

رایگان

حجم: 0 مگابایت

فرمت: تری دی مکس

لینک های دانلود

محصولات پیشنهادی مرتبط

آموزش کامل پست پروداکشن

آموزش کامل پست پروداکشن

در این محصول شما بعد از رندر و خروجی در مرحله پست پروداکشن قرار میگیرید ، با اصول رنگ بندی در فتوشاپ و نحوه ایجاد درخت و انسان و بکگراند.همچنین ایجاد شیت بندی در معماری آشنا خواهید شد.